evden eve nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Ankara evden eve nakliyat faaliyet alanında icra ettiği yükümlülüğü kurumsal karakteri durumuna getiren işletmemiz, Ankara'da güvenli nakliyat hizmetleri sunmaktadır.

Ankara yahut çevre illerde kurumumuz tarafından yürütülen evden eve taşımacılık faaliyetleri alanında, Ankara'da bulunan elemanlarımız istihdam edilmekte, burada olan müşterilerimize Ankara araç parkında olan transfer vasıtalarımız yöneltilmektedir.

Eski tekniklerle taşınma dönemi bu zamanda fesholmuştur. Bu zamanda elit kavramla evden eve nakliyat eylemlerini meslek edinmeyen nakliyat kuruluşları, eşya taşıma işlemlerinde alaka görmemektedir. Evden eve nakliyat faaliyetlerinde birikim sahibi olmuş kurum kadromuzun her biri kendi özel görev sahalarında son derece tecrübe sahibidir. İcra ettiği hizmeti hüner biçimine getirmiş kişilerle kadrosunu güçlü bir duruma getirmiş durumda olan organizasyonumuz için, hizmet verdiğimiz kuruluş ve kişilerin memnuniyeti kuvvetle mühimdir.

Evden eve taşıma faaliyetlerinde herşeyden önce raporlama hizmeti icra edilmektedir. Ekspertiz hizmeti bedelsiz neticelendirilir ve nakliye hizmetinin en önemli işlemlerinden biridir. Raporlama sürecinin titizlikle organize edilmesi, eşya taşıma işlemleri esnasında sorun olmasını enlelleyecektir. Bu nedenden ötürü, eksper alanında görev verdiğimiz çalışanlarımız, işinde eğitimli kişilerdir.

Eksper işlemleri sayesinde ihtimal dahilindeki problemler meydana gelmeden engelleniyor.

Eksperlerimiz, raporlama hizmeti için adresinize geldiğinde, öncelikle eşyalarınızın miktarını ölçer ve gereken olan nakil vasıtasını tespit eder. Yağmur ve toz benzeri havayla ilgili durumlardan eşyalarınızı koruyan çelik kasa ve hususi dizayn kamyonlarımız, ayrıca kuvvetlendirilmiş yay sistemleriye son derece korunaklıdır. Kapalı kasa taşıma araçlarımız konforlu ve güvenli araçlardır. Araçlarımızın bakım ve tamirleri daimi bir şekilde takip edilir. Sürücülerimiz deneyimlidir.

Eksperlerimiz, doğru eşya taşıma kamyonuyla beraber gerekli olan paketleme unsurları, istihdam edilecek ekip ve diğer mühim gereklilikleri inceleme sırasında tespit etmektedir. Son aşamada bina çevresel durumu saptanır ve taşıma planlaması hazırlanır. İnceleme işlemi sonrasında sigortalama işlemi yapılır.

 

Ambalajlama ve Eşya taşıma aracına Yükleme

Ankara Evden Eve Nakliyat İşlemleri konusunda birikimli durumda bulunan elemanlarımız, eşya taşıma konusunda ciddiyetle ehemmiyet barındıran ambalajlama işlemlerini seçkin yöntemlerle yerine getirmektedir. Bu kalite perspektifinde Ankara Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, kuruluşumuz öncü bir mevkidedir. Kuruluşumuzun tariflendirdiği Ankara evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Ambalajlama, Evden Eve Nakliyat hizmet ağı içerisinde öncelikli olarak ciddiyet atfedilen işlemdir.

Hassas yahut değerli malzemeler için farklı ambalajlama usulleri uygulanmaktadır. Beyaz eşyalar gibi beyaz eşya ve aygıtlar için, özel paketleme öğeleri uygulanmaktadır. Büyük mobilyalar dikkatle paketlenir. Montaj konusunda tecrübe sahibi elemanlarımız görevlendirilir. Eşya ve yüklerinizin hasar almaması düşüncesiyle farklı paketleme seçenekleri sunulmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, dikkatle kurulmaktadır. Asansör kamyonunun duvara tam olarak birleşmesi ve yük bölümünün kolay bir şekilde gelip gitmesi ve sarsılmaması gerekir Asansör operatörümüz bu hususta tecrübe sahibidir. Ankara asansörlü evden eve taşımacılık sayesinde şirketimiz, Ankara ve çevresinde olan dairenizde eşyalarınızı kısa bir zaman diliminde ve emniyetle indirerek nakil aracına yerleştirmekte ve aynı biçimde daireye çıkarmaktadır. Hacimli möble ve beyaz eşyaların ilk aşamada ambalajlanması ve aşağıya indirilerek istiflenmesi mühimdir. Büyük eşyalar mukavemetli olduğu için öncelikli konumlandırılır. Hassas eşyalar nispeten üst kısımlara konumlandırılır.

Eşyaların getirildikleri yerde yapıldığı gibi yeni eve çıkarılmasıyla, taşınma işlemi geniş çerçevede tamamlanır. Ev içinde taşınan malzemelerin konumlandırılması ve monte aşamasının yapılması konusunda deneyimli elemanlarımız görevlendirilir. İstendiğinde eşya ve malzemelerin döşenmesi işlemi konusunda bayan eleman görevlendirilebilmektedir.

Ankara yahut çevre illerde uluslararası evden eve nakliyat kapsamında da iş yapan firmamız, sözü edilen alandaki faaliyetlerinde eşyalarınız farklı ülkeye sevk edileceği için kayda değer oranda daha titiz davranmaktadır.

METROTRANS NAKLİYAT KURUMSAL

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Altyapısı ve Müşteri Yorumları

ankara evden eve nakliyat araçları

Araçlarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Araçları

k3 belgesi

Belgelerimiz

Metrotrans Nakliyat K3 Taşıma Belgesi

referanslar

Referanslarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Referansları.

yorumlar

Yorumlar

Hizmetlerimiz Hakkında Müşteri Yorumları.