ankara metrotrans nakliyat

Ankara Metrotrans Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat sektöründe 1980'lerden bu yana hizmet verdiğimiz süreç içerisinde bir çok şahıs, şirket ve devlet kurumunun taşıma hizmetlerini yürüten Metrotrans Nakliyat, Ankara'nın önde gelen nakliyat firmaları arasındadır.

Ankara Metrotrans Nakliyat, uzun bir geçmişin verdiği deneyim ve tecrübelerin getirdiği değerlerle müşterilerine kaliteli ve güvenli evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Taşınmanızdan bir kaç gün önce firmamızı arayıp randevu almanız akabinde sizin tarafınızdan belirtilen tarih ve saat için eksper görevlendirilir. Eksperimiz, bu tarihte evinize gelerek taşınma planlamanızın yapılması amacıyla incelemelerde bulunur. Ekspertiz hizmetimizdeki amacımız, taşınmanız sırasında her hangi bir sorun ve aksilik yaşanmamasını temin etmek için ihtiyaçların tam olarak belirlenebilmesi ve doğru planlamanın yapılmasıdır.


Evden eve nakliyat işlemleri, eşyalarınızın demontesi ve ambalajlanması ile başlar, araca yükleme, istifleme, taşıma, yerleştirme ve kontrol işlemleri sonrası onayınızla birlikte sona erer.


Ankara Metrotrans Nakliyat kurumsal yapısı, şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerinde kullandığımız 2 adet orta boy ve 3 adet büyük boy nakliyat aracı, şehir içi asansörlü nakliyat hizmetlerinde kullandığımız 1 adet hidrolik asansör aracı, eşya depolama hizmetleri için 3000 metrekare kapalı alanı bulunan antrepomuz ve ambalaj malzemelerimizden oluşmaktadır. Bununla birlikte, müşterilerimizin taşınma ihtiyaçlarına sorunsuz çözümler sunabilme amacıyla istihdam ettiğimiz her biri kendi branşlarında eğitimli ve tecrübeli personelimiz bulunmaktadır.

METROTRANS NAKLİYAT KURUMSAL

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Altyapısı ve Müşteri Yorumları

ankara evden eve nakliyat araçları

Araçlarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Kurumsal Araçları

k3 belgesi

Belgelerimiz

Metrotrans Nakliyat K3 Taşıma Belgesi

referanslar

Referanslarımız

Ankara Metrotrans Nakliyat Referansları.

yorumlar

Yorumlar

Hizmetlerimiz Hakkında Müşteri Yorumları.